OFERTA

OFERTA

W ofercie mamy zarówno modułowe piece opalane drewnem do zabudowy, przy projektowaniu i montażu których gwarantujemy pełne wsparcie, jak i gotowe piece z ceramicznym paleniskiem, w nowoczesnej stalowej obudowie do lokalu, do domu, jak i mobilne do ogrodu.

Alfa Pizza jest absolutnym prekursorem praktycznych i bardzo szybkich w obsłudze pieców mobilnych które są gotowe do użytku zarówno „pod gołym niebem”, jak i po podłączeniu do komina wewnątrz budynku.

Alfa Pizza to również najbardziej znany na świecie producent profesjonalnych pieców gastronomicznych opalanych drewnem (lub gazem), także o olbrzymich gabarytach.

Poprzez połączenie bogatej oferty najlepszych gatunkowo, innowacyjnych pieców (bardzo ważny jest budulec pieca – kamień wulkaniczny – w tym wypadku trwały i ekonomiczny w obsłudze) oraz doświadczenia wykonawcy – firmy Eko-Term Kućmierz – powstała marka piecesmakosza.pl – gwarantująca najlepszą obsługę zarówno użytkowników prywatnych, jak i profesjonalnych, w zakresie pieców opalanych drewnem do przyrządzania posiłków na polskim rynku!

Zapraszamy do poznania z nami świata pieców opalanych drewnem. Świata, w którym roztacza się wyjątkowa aura ciepła, ognia i rodzinnej atmosfery!

Zobacz modułowe piece opalane drewnem przeznaczone dla gastronomii.

modułowe piece opalane drewnem