CHAR-OVEN

HYBRID LINE
PIEC i GRILL OPALANY DREWNEM

Żadna inna firma tego Ci nie da!

W cenie pieca gratis: (o wartości 200 € )
Zestaw akcesoriów do obsługi pieca.
Zestaw grillowy.

Fontana Forni pasjonuje się „włoską kuchnią” i jest producentem najbardziej innowacyjnych systemów gotowania. Na nowo definiuje najstarszą tradycję kulinarną świata – grillowanie. Połączenie wydajności piekarnika i grilla z naturalnym, szlachetnym paliwem jakim jest węgiel drzewny daje nam ekscytujący piec łączący większość kulinarnych tradycji świata.

Włoskie wzornictwo

Kunszt i tradycja włoskiego rzemiosła.

CENA:

4860 EURO/BRUTTO (piec z podstawą)
4280 EURO/BRUTTO (piec sama góra)

Ze względu na niestabilność kursu złotego,
jesteśmy zmuszeni do podawania cen w EURO.

Sprawdź dostępność. Zamów!

Dane techniczne

Paliwo

Drewno / Węgiel drzewny

Wymiary zewnętrzne

Gł. 71 x Sz. 110 x W. 228 cm

Wymiary piekarnika

Gł. 80 x Sz. 49 x W. 38 cm

Wylot spalin

140 mm

Waga

280 kg

Gwarancja

6 Lat

Poprzedni
Następny

PIEKARNIK I GRILL, DWA W JEDNYM


Char-Oven to innowacyjne połączenie grilla i piekarnika w jednym urządzeniu. Opalany węglem drzewnym lub drewnem, jego unikalna konstrukcja zamkniętego grilla ma różne poziomy ustawienia rusztów i funkcjonalny system drzwiczek w górę i w dół, aby umożliwić łatwą obsługę urządzenia. Piekarnik Char-Oven wspomagany jest wymuszoną wentylacją, która ułatwia równomierne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni do gotowania. Wyposażenie piekarnika zawiera zestaw naturalnych kamieni ogniotrwałych, które umożliwiają pieczenia prawdziwej włoskiej pizzy, chleba, mięsa, ryb, warzyw czy pysznych deserów. Dodatkowe opcjonalne akcesoria obejmują zestaw „rotisserie” składający się z silnika i obrotowego rożna o długości 40 cm do pieczenia szaszłyków, kababów, drobiu i innych pyszności.

Poprzedni
Następny

Dane użytkowe

Pizza

Jednocześnie dla 4 osób

Chleb

3-5 kg4-6

Osoby

Piec wystarcza na 12 osób.

100% projekt i produkcja we Włoszech

Od 1978 roku nasi włoscy mistrzowie rzemieślnicy przestrzegają najwyższych standardów jakości konstrukcji. Są dumni z tego, że zbudowali najbardziej wytrzymały i trwały piec, jaki jest dostępny. Wiemy, że nie ma na rynku innego pieca, który łączy w sobie jakość, wydajność, wygodę, kunszt wykonania i trwałość tak, jak robi to piec Fontana.

Kilka marek na rynku produkuje swoje piece za granicą, korzystając z niedoświadczonych pracowników, którzy mają tendencję do obniżania kosztów materiałów i konstrukcji, co skutkuje mniej trwałym i gorszym produktem.

Doskonała konstrukcja i materiały

Komercyjne piece do pizzy Fontana są zbudowane z 2,5-milimetrowej stali nierdzewnej 310 S, 12-centymetrowej izolacji i odpornego na korozję, malowanego proszkowo metalu. Podczas montażu naszych pieców wykorzystujemy również solidną konstrukcję spawaną, co zapewnia bardziej trwały produkt, który wytrzyma działanie w wysokich temperaturach.

Wiele innych komercyjnych pieców do pizzy wykorzystuje stal niższej jakości i syntetyczną izolację, co wpływa na zachowanie ciepła i trwałość. Dodatkowo, niektórzy inni producenci obniżą koszty, stosując konstrukcję zgrzewaną punktowo, co skutkuje mniej trwałym piecem.