MAESTRO 60

LINEA PIZZA
PIEC GAZOWY

Co sprawia, że rodzina pieców Maestro to tak wysoce wydajne urządzenia?
Fontana jako jedyny producent umieszcza palnik gazowy na dole (a nie na boku), aby uzyskać dobre rozprowadzenie ciepła w krótkim okresie czasu. Idealna okrągłość sklepienia, która ułatwia cyrkulację powietrza, średnica wylotu dymu, która wymusza dłuższe utrzymywanie równomiernej temperatury w komorze gotowania uzyskując przez to mniejsze zużycie gazu. Te zalety to efekt zaawansowanej inżynierii oraz tradycji włoskiej kuchni.

Maestro 60 zdobył w 2022 r. „Oscar designu”. Red Dot to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w świecie designu, uważana za wyznacznik najwyższej klasy i jakości.  „Oscar designu” jest przyznawany od 1955 roku przez Design Zentrum Nordhein Westfalen w Essen, w Niemczech.

Włoskie wzornictwo

Kunszt i tradycja włoskiego rzemiosła.

CENA:

1040 EURO/BRUTTO
Ze względu na niestabilność kursu złotego,
jesteśmy zmuszeni do podawania cen w EURO.

Sprawdź dostępność. Zamów!

Dane techniczne

Paliwo

LPG/Gaz Ziemny

Wymiary zewnętrzne

Gł. 56,5 x Sz. 75,2 x W. 58,6 cm

Wymiary piekarnika

Gł. 40,5 x Sz. 61 x W. 21 cm

Wylot spalin

120 mm

Waga

55 kg

Gwarancja

6 Lat

Poprzedni
Następny

Powierzchnia użytkowa 60×40 cm, zapewnia wydajność identyczną jak w profesjonalnym piecu. Komin jest wykonany ze stali nierdzewnej i lakierowanej, wyposażony w daszek przeciwdeszczowy. Stalowe drzwi z nienagrzewającą się rączką z termometrem. Piec jest wyposażony w solidny palnik gazowy, który poprawia dystrybucję ciepła. Wysoką wydajność Maestro 60 gwarantuje również gruby materiał izolacyjny, który izoluje piekarnik, umożliwiając osiągnięcie wysokich temperatur w krótszym czasie przy mniejszym zużyciu paliwa.

Piec ten idealnie sprawdzi się na balkonie, w kuchni czy altanie na działce. 

Dane użytkowe

Pizza

Jednocześnie dla 2 osób

Chleb

3 kg

Osoby

Piec wystarcza na 4/6 osób.