PIZZA & CUCINA

HYBRID LINE
WIELOFUNKCYJNA KUCHNIA OPALANA DREWNEM

Żadna inna firma tego Ci nie da!

W cenie pieca gratis: (o wartości 200 € )
Zestaw akcesoriów do obsługi pieca.
Zestaw grillowy.

Pizza&Cucina to doskonałe wielofunkcyjne urządzenie na drewno dla kulinarnych pasjonatów. W jednym urządzeniu mamy piec do pizzy, grill, klasyczną kuchnię z fajerkami, wędzarnie oraz wok. Powierzchnia użytkowa pieczenia, gotowania czy smażenia to 45×110 cm. W komplecie jest wózek wyposażony w kółka, który pomieści wszystkie dostarczone akcesoria. Rozpalanie w każdym z dwu palenisk jest niezwykle łatwe ze względu na ich specjalną konstrukcję, która ułatwia tę operację i zapewnia równomierne i zrównoważone rozprowadzanie ciepła pod każdym palnikiem. Pizza&Cucina jest wyposażona w regulację intensywności płomienia i popielniki.

Włoskie wzornictwo

Kunszt i tradycja włoskiego rzemiosła.

CENA:

3260 EURO/BRUTTO

Ze względu na niestabilność kursu złotego,
jesteśmy zmuszeni do podawania cen w EURO.

Sprawdź dostępność. Zamów!

Dane techniczne

Paliwo

Drewno

Wymiary zewnętrzne

Gł. 59,7 x Sz. 118 x W. 118,8 cm

Wymiary piekarnika

Gł. 45 x Sz. 110

Wylot spalin

100 mm

Waga

130 kg

Gwarancja

6 Lat

Poprzedni
Następny

Dane użytkowe

Pizza

Jednocześnie dla 1 osób

Chleb

1-2 kg

Osoby

Piec wystarcza na 8 osób.

+ Łatwość

Rozpalanie jest bardzo łatwe dzięki specjalnie stworzonej komorze spalania, która ułatwia tę operację i zapewnia stabilne i równomierne rozprowadzanie ciepła pod każdym z palników. Praktyczny popielnik ułatwia czyszczenie.

+ Kompleksowość

Wszystkie dostarczone akcesoria można łatwo znaleźć w wózku. Pizza&Cucina wyposażona jest w urządzenie do regulacji powietrza spalania, a tym samym intensywności temperatury i zużycia paliwa.

KUCHNIA ZEWNĘTRZNA NA DREWNO

Skonfigurowanie swojej Pizza&Cucina to pestka. Po prostu użyj akcesoriów dostarczonych z produktem zgodnie z instrukcją konfiguracji, a za kilka sekund będziesz gotowy na zaskakujące doznania kulinarne.

1.

Pizza&Cucina wyposażona jest w  regulacje dopływu powietrza, a tym samym intensywność temperatury i zużycie paliwa.

2.

Rozpalanie jest łatwe dzięki komorze spalania oraz zapewnia stabilne i równomierne rozprowadzanie ciepła. Praktyczny popielnik zbiera popiół, ułatwiając czyszczenie.

3.

Wszystkie akcesoria można schować w wózku. Pokrywa piekarnika i grilla jest bezpiecznie przymocowana zawiasami do konstrukcji kuchni.

4.

Sprytny, chowany hak do łatwego mocowania narzędzi wewnątrz wózka.

5.

Pokrywa piekarnika i grilla jest solidnie przymocowana zawiasami do konstrukcji kuchni.

Skonfiguruj swoją kuchnię,
zgodnie z potrawami, które
chcesz przygotować.

Możesz wybrać spośród 6 kombinacji, tę, która najbardziej Ci odpowiada. Kuchnia jest prosta w konfiguracji, wszechstronna w rodzaju gotowania oraz daje niesamowitą gamę smaków.